"זכרו תמיד שאתם אמיצים מכפי שאתם מאמינים, חזקים מכפי שאתם נראים, חכמים יותר ממה שאתם חושבים ויפים כפליים ממה שדמיינתם אי פעם. אתמול הייתי פיקח, אז רציתי לשנות את העולם. היום אני חכם, אז אני משנה את עצמי"

רוּמִי

 
 

לכולנו מגיעה איכות חיים מצויינת.
אני פה על מנת לעזור לכל מי שמבקש להתעצם, להירפא ולצמוח אישית. תוך הקשבה והבנה של צרכי האדם שמגיע אלי, ביכולתי להכווין אותו ויחד נבחר את הדרך הנכונה ביותר עבורו.
בין אם אדם מגיע למפגש אחד בלבד או יותר, אעניק לו ליווי אישי ותחושת ביטחון תוך שמירה על דיסקרטיות.

המטרה של כולנו היא ריפוי והעצמה מכל הבחינות, אם זה שפע כלכלי, מכאוב או הרגשה ירודה, כולנו רוצים להרגיש טוב.
אז בואו נצא לדרך חדשה.

 

טיפול רייקי אישי

ייחודיות של טיפול רייקי אישי
רייקי היא שיטה מאוד פשוטה ועוצמתית שתוך מספר טיפולים ניתן להגיע לתובנות, העצמה וריפוי חלקים כואבים בנו. רייקי היא שיטה הוליסטית שלא מטפלת בנקודה ספציפית אלא בכל גוף האדם - בפיזי, רגשי, מנטלי ונפשי. הטיפול מותאם אישית לכל מטופל, תוך התייחסות לסיבה שלשמה הגיע.

רייקי היא אנרגיה חכמה שיודעת לפעול לטובתו העליונה של המטופל.

טיפול ריקי

מפה קוסמית

אבחון והכוונה באמצעות מפה קוסמית

המפה הקוסמית הינה סוג של "מצפן אישי"
מהו הפחד הגדול ביותר שלנו? האם הוא הכישלון? האם הוא חוסר היכולת להגיע להגשמה אישית? או שמא פחד מהצלחה והתוצאות שהן יביאו עמה?
הפחד שלנו הוא למעשה מהתוצאה ולא מקבלת החלטה. הפחד שלנו נובע מההבנה של הדרך שאנו צריכים לעשות על מנת להגיע לתוצאה.

המפה עוזרת לגלות את מהות האדם ודרך הביטוי שלו...


הסרת עין הרע וטיהור אנרגטי

עין הרע יכולה להיגרם בזדון או שלא בכוונה תחילה
כאשר אנחנו מרגישים תחושת כבדות, אנרגיות לא נעימות וסוג של תקיעות בחיים, הרצון המיידי שלנו הוא לצאת מאותו מקום באופן מיידי. הדבר שהכי מטריד אותנו באותם רגעים הוא איך לחזור למקום בו דברים זורמים מעצמם בקלות ולקחת שליטה מחדש על חיינו.

לאחר הטיפול ניתן לחוש באופן מיידי את הכבדות מתפוגגת.

טיהור אנרגטי

מפה קוסמית

אבחון והכוונה באמצעות קלפים

ייעוץ והכוונה אישית בכל נושא כמו לימודים, זוגיות, יחסים במשפחה, בריאות, קריירה או שינוי תעסוקתי ועוד. המפגש נותן אפשרות להסתכל מזווית אחרת על חיינו וצמתי הדרכים שבהם.
קלפים הם כלי המשמש לחשיפה של מה שאנחנו כבר יודעים. הם לא מקבלים את ההחלטות בשבילנו, אלא רק עוזרים לנו להגיע להחלטה הטובה ביותר מתוך כל האפשרויות שניצבות בפנינו.


טיפול שחזור גלגולים

שחזור גלגולים הוא טכניקה המאפשרת לנו לצלול עמוק יותר לתוך הנפש שלנו ולקבל בהירות מכיוון אחר. המטרה שלנו היא להתחקות אחר שורש הבעיה שהחלה בעבר, בחיינו המוקדמים או בחיים קודמים. החשיבות בשחזור גלגולים היא לא לדעת מי היינו אלא להבין מה מקור הבעיה שאיתה אנחנו מתמודדים כיום ומה התיקון שאנחנו צריכים לעשות על מנת לפתור ולרפא אותה. באופן זה נוכל לשפר את איכות חיינו.

טיהור אנרגטי

 

לכל שאלה, ייעוץ או קביעת פגישה, אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ואחזור אליכם בהקדם האפשרי

052-645-4134

     
    פתיחת ווטסאפ
    אפשר לעזור?
    היי, כאן אשרת, מוזמנים לכתוב לי