"חפש את התשובה בתוך השאלה שלך"

רוּמִי

 

ייעוץ אישי והכוונה באמצעות קלפים

קלפי אושו זן טארוט

קלפי הטארוט קיימים אלפי שנים עוד מימי מצריים העתיקה. במהלך השנים השתמשו בקלפי הטארוט בדרכים רבות - ככלי לחיזוי העתיד, כ״משחק סלוני״ קליל וכדרך לקבלת מידע נסתר בקשר לאירועים שונים בחיינו.

בקלפי הטארוט של אושו, יש קלפי תעלומות ראשיות שמספרות את סיפור המסע הרוחני האנושי השלם ועם זאת האינדיבידואלי לכל אדם.
בנוסף ישנם קלפי תעלומות משניות שמייצגות את 4 היסודות: מים (רגש), אש (פעולה ותגובה), עננים (שכל) וקשתות (הצד המעשי של החיים).
כאשר קלף מהתעלומות הראשיות מופיע בקריאה הוא מאפשר לנו לבחון את אחד הנושאים המרכזיים במסע חיינו. אותו קלף יעזור לנו במיוחד לבדוק את הקלפים האחרים מתוך התייחסות לנושא המרכזי הזה.

אם אין קלפי תעלומות ראשיות בקריאה, סביר להניח שהמצב הנוכחי הוא עלילת משנה בת חלוף במשחק הגדול של חייכם. זה לא אומר שהמצב אינו חשוב או יכול להשפיע עליכם בעוצמה, אלא ההיעדרות של קלף תעלומה ראשית, יכול להחזיר לכם את הביטחון ש״גם זה יעבור״.

כיצד מתבצע המפגש?

פתיחה בקלפים הינו מפגש ייעוץ והכוונה לפי נושאים המעסיקים את הלקוח כמו לימודים, זוגיות, יחסים במשפחה, בריאות, קריירה, שינוי תעסוקתי ועוד.
ניתן לבקש מסר מקלפי הטארוט או לחילופין לשאול את קלפי הטארוט כל שאלה. רצוי לבחור בשאלות מהותיות הנוגעות לחייכם ברגע זה, להתמקד בכאן ובעכשיו ולדייק את השאלה ככל הניתן.
קלפי הטארוט הם כלי המשמש לחשיפה של מה שאנחנו כבר יודעים. הקלפים עוזרים ומאפשרים בהירות באשר לחיינו וצמתי הדרכים בהם. הם לא מקבלים את ההחלטות בשבילנו, אלא רק עוזרים לנו להגיע להחלטה הטובה ביותר מתוך כל האפשרויות שניצבות בפנינו. כל קלף שנשלף כתשובה לנושא הוא השתקפות ישירה של מה שלפעמים איננו יכולים או איננו רוצים להכיר בו ברגע זה.

הדימויים של קלפי אושו זן טארוט הם מלאי חיים והשפעתם אינה ניתנת להכחשה מכיוון שהם מדברים אלינו בשפה שהעצמי העמוק יותר שלנו מכיר ומעוררים הבנה. רק באמצעות הכרה בדבר מנקודת הסתכלות מנותקת, נוכל להתחיל לחוות לגמרי את גבהינו ואת עומקינו - כל הצבעים של הווייתנו הקשתית.

המפגש אורך כ-20 דק׳ או כשעה לפי הפתיחה המבוקשת וניתן לבצעו בשיחה טלפונית או במפגש אישי.

 

לכל שאלה, ייעוץ או קביעת פגישה, אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ואחזור אליכם בהקדם האפשרי

052-645-4134

     
    פתיחת ווטסאפ
    אפשר לעזור?
    היי,
    אשמח לעזור..