"רק היום ארפה מהכעס, רק היום ארפה מהדאגה, רק היום אודה על כל הטוב שנפל בחלקי, רק היום אבצע את עבודתי בכנות, רק היום אהיה נחמד לכל יצור חי, רק היום אכבד כל אדם באשר הוא"

מיקאו אוסואי

 
 

קורסי רייקי 1+2, רייקי 3 וקארונה רייקי

את ההסמכה שלי לרייקי מאסטר ולקארונה רייקי מאסטר קיבלתי מ״הכהנת הגדולה של הרייקי״, חנה אבני. אני מלמדת את שיטת הרייקי המסורתי של אוסואי וקארונה רייקי עפ״י ויליאם ראנד.

לאורך השנים רכשתי הכשרות רבות ומגוונות אצל מורים שונים בארץ, בברזיל ובהודו כגון: ריפוי בתקשור, טיפול באמצעות קריסטלים וצלילים מרפאים, ריפוי טראומות באמצעות שחזור גלגולים, הסרת עין הרע וטיהור אנרגטי, מדיטציות דמיון מודרך מתוקשרות, שליפת קלפי מסרים, אבחון והכוונה באמצעות מפה קוסמית ועוד.

 
 
karuna-master
reiki-master
 

קורס רייקי 1+2

רייקי הוא שיטה הוליסטית הרואה את האדם כמקשה אחת ונותנת מענה לבעיות בכל אחד מהרבדים
קורס הרייקי 1+2 יעניק את היכולת לטפל בעצמנו ובאחרים במו ידינו, בצורה פשוטה ומיידית ובכך לשפר את איכות חיינו. על מנת ללמוד רייקי אין צורך בידע מוקדם. הקורס מתאים לכל הגילאים. לדוגמא: ילדים החל מגיל 9 משתתפים בקורסי רייקי ומקנים לעצמם אידיאלים של חיים בריאים ומחשבה חיובית כבר מגיל צעיר. דבר זה יכול למזער את הצורך בטיפולים רגשיים/פסיכולוגים/פסיכיאטרים לאורך השנים בשל חוסר היכולת להתמודד עם סיטואציות בחיים.

טיפול ריקי

מפה קוסמית

קורס רייקי 3

רייקי III - מטפל מומחה A.R.T - Advancecd Reiki Training

השנים הראשונות לחיינו מעצבות את האישיות שלנו כבני אדם. במהלך השנים הללו אנו חווים חוויות נפלאות לצד חוויות קשות וטראומות שאותן אנו נושאים בתוכנו לכל משך חיינו. לו היו בידינו כלים להתמודד מגיל צעיר עם סיטואציות שכאלה יש סיכוי גדול שהיינו עוברים אותן מחוזקים, בריאים ומודעים הרבה יותר וחוסכים מעצמנו סבל ומאבק.

בקורס רייקי 3 נתמחה בטכניקות טיפול רבות שיעצימו את היכולות שלנו ואת רמת הטיפול בנו ובאחרים ולכן רמה זו נקראת מטפל מומחה.


קורס קארונה רייקי®

משמעות המילה ״קארונה״ היא חמלה בשפה ההודית סנסקריט. חמלה היא הרמה הגבוהה ביותר של אהבה אליה ניתן להגיע בהתפתחות הרוחנית שלנו ולפעול מתוכה על מנת לנקות את הקארמה שלנו. זהו תדר שעוזר לקבל כל אדם באשר הוא ולהרפות משיפוטיות וביקורת. קארונה רייקי עוזרת להסיר את הסבל והמאבק מהעולם.

משמש לקרקוע, עוזר לנקות עומס מחשבות וליצור הרמוניה של הרוח והחומר בתוכנו. עוזר להחלטיות ויכולת להשלים משימות, להגשמה חומרית וכן מטהר חדרים מאנרגיות שליליות

טיהור אנרגטי

 

לכל שאלה, ייעוץ או קביעת פגישה, אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ואחזור אליכם בהקדם האפשרי

052-645-4134

     
    פתיחת ווטסאפ
    אפשר לעזור?
    היי, כאן אשרת, מוזמנים לכתוב לי