"כולם יכולים להתעלות מעל הנסיבות שלהם ולהשיג הצלחה אם הם חדורי מטרה ומלאי תשוקה לגבי מה שהם עושים"

נלסון מנדלה

 

מפגשי מודעות ומדיטציות דמיון מודרך

במהלך טיול להודו עם חברה מאוד קרובה, הגענו לחוף קסום בגואה, שם התרווחנו על חוף הים ונהנינו מגן העדן שהיינו בו. תוך כדי שאנחנו שוכבות על החול ומביטות בים, חברתי אומרת לי "איזה באסה, כאב הראש שלי לא עוזב אותי. אין לי כדור נגד כאב ראש. מה את מציעה?"
מיד שאלתי אותה "למה שאני לא אעשה לך מדיטציה?" והיא ענתה "מתאים לי". הנחיתי אותה לעצום עיניים ויחד עשינו מדיטציית דמיון מודרך. בתוך זמן קצר, הכאב פסק ופינה מקום לתחושת רוגע, והנאה מהחוף והנוף.

כמה שבועות אחרי שחזרתי לארץ, נזכרתי באותו יום על חוף הים. החוויה שעברנו יחד הותירה בי תחושה של חיבור אמיתי למדיטציה ככלי על מנת לעזור לאנשים. מיד הרמתי את הטלפון והתקשרתי לחברות קרובות ולכולן העברתי את המסר הבא: אני רוצה לעשות עבורכן מפגש מיוחד, שונה, כזה שלא היה לכן עד היום והוא יערך אצלי בבית. לשמחתי הרבה ההיענות הייתה מיידית והחוויה הייתה בלתי נשכחת.
מאותו רגע הבנתי שזו למעשה הייתה הפעם הראשונה מני רבות והחלטתי שמעתה ואילך, אחת למספר שבועות אערוך מפגשים של מדיטציות דמיון מודרך.


הקונספט מאחורי מפגשי מדיטציה הוא הזדמנות לחוות חוויות חדשות ומרגשות, להכיר אנשים חדשים, להיחשף לתכנים משתנים מעולם הרוח, ולפתח את התודעה שלנו. כל מפגש הוא שונה מקודמו ומועברות מדיטציות מתוקשרות וייחודיות לנושא של המפגש עצמו.
אין כל צורך בידע מוקדם על מנת לקחת חלק במפגשים.

המפגשים מיועדים לגילאי 16 ומעלה.


השתלמות רייקי

כל מפגש הוא שונה ומיוחד ועוסק בשאלות ותשובות מעולם הרייקי לגבי כאבים, מצבים, מחלות וקריסטלים.
המפגש כולל מדיטציות דמיון מודרך שיעזרו לכולנו להירגע מהשגרה העמוסה. על מנת להעניק יחס אישי והתמקדות בצרכים של כל משתתף.

ההשתלמות מיועדת ל 4-8 בוגרי רייקי 2 ומעלה.


תרגול טיפול רייקי קבוצתי

במהלך המפגש נלמד ונתרגל טיפול רייקי קבוצתי, דבר שיתן לנו הזדמנות לחוש סוגי אנרגיות שונות בו זמנית ולחוות חוויה יוצאת דופן.
יתרונות המפגש מורגשים כבר מתחילתו. נוצרת אנרגיה קבוצתית גבוהה, חיבור משותף ליצירת חוויה מיוחדת, שיפור יכולות תוך כדי קבלת פידבק מיידי וטיפים ממני ומחברי הקבוצה על הטיפול. כל מטפל מביא את האנרגיה הייחודית לו לידי ביטוי ומעצים את החוויה עבור המטופל. בין טיפול לטיפול ישנו שיתוף של החוויות ושיקוף של תחושות ותובנות האחד לשני.

המפגשים מיועדים ל 4-8 בוגרי רייקי 2 ומעלה.


 

לכל שאלה, ייעוץ או קביעת פגישה, אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ואחזור אליכם בהקדם האפשרי

052-645-4134

     
    פתיחת ווטסאפ
    אפשר לעזור?
    היי, כאן אשרת, מוזמנים לכתוב לי